BOZKURT’TA ÇELİK USTALIK DÖNEMİ MAZBATASINI ALDI

Denizli’nin Bozkurt ilçesinde yerel seçimleri üçüncü kez kazanarak yeniden seçilen Belediye Başkanı Birsen Çelik, Çardak Yüksek Seçim Kurulu’nda gerçekleştirilen törenle mazbatasını aldı. Ustalık dönemi mazbatasını alan Çelik, “Bozkurtla birlikte güzelleşmeye devam edeceğiz” dedi.

Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, CHP adayı olarak girdiği 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde aldığı yüzde 34,11’lik oy oranı ile yeniden başkan seçildi. 3’üncü kez başkanlığa seçilen Başkan Çelik, Çardak İlçe Seçim Kurulu’nda düzenlenen tören ile mazbatasını aldı. Başkan Çelik’in mazbata törenine Örgütlerde Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ercan Aydın, Bilişimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Kerem Can Terzi, CHP Denizli İl Yöneticisi Coşkun Sarıca, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

BOZKURT’TA ÇELİK USTALIK DÖNEMİ MAZBATASINI ALDI

‘BOZKURT’LA GÜZELLEŞMEYE DEVAM EDECEĞİZ’

Mazbatasını alan Başkan Çelik, ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ettiklerini belirterek, “Tabi ki devir teslimimiz yok. Bu üçüncü dönemimiz. Şu anda Denizli’nin kıdemli belediye başkanı oldum. Artık ustalık dönemindeyiz. Yeni dönemde de büyük işlere imza atacağız. Bozkurt’u Denizli’nin en güzel ilçesi yapacağız. Bozkurtlular hizmete doyacak. Şimdi mazbatamızı aldık. Arkadaşlarımızla ilk toplantımızı yaptık. Meclis üyesi arkadaşlarımızla ilk toplantımızı yapacağız. Mutluluğumuz heyecanımız biraz daha fazla. Biz Bismillah dedik başladık. Bozkurt için yapacak çok şeyimiz var. Bozkurtla güzelleşmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.