ZOLAN:  DENİZLİMİZDE KİMSE SAHİPSİZ DEĞİL

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Evde Bakım ve Sağlık Merkezi’ni ziyaret etti. Zolan, “Evde Bakım ve Sağlık Merkezi ile yüzler gülüyor” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Evde Bakım ve Sağlık Merkezi’ni ziyaret ederek çalışanlarla buluştu. Merkezde bulunan personel ile görüşen Zolan, bir süre sohbet ederek emeklerinden dolayı teşekkür etti. Denizli'de bugüne dek onbinlerce ihtiyaç sahibi engelli, yaşlı, yardıma ve bakıma muhtaç vatandaşın imdadına koştuklarını ifade eden Başkan Zolan, Denizli’de çok önemli bir ihtiyaca yanıt verdiklerini söyledi.

İnsan odaklı bir hizmet anlayışı ile çalıştıklarını ve nerede bir ihtiyaç sahibi varsa koştuklarını vurgulayan Zolan,"‘Denizlimizde ihtiyaç sahibi, sahipsiz insanımız olmasın’ düşüncesiyle hareket ediyoruz. Yol, kaldırım, altyapı, binalar gibi fiziki yatırımlarımızı yapıyoruz ancak gönüllere de dokunuyoruz. Çaresiz durumdaki insanlarımıza nefes verebilmek, bir umut ışığı olabilmek, onlara dokunabilmek çok önemli. Denizli’mizde kimse sahipsiz değil. Evde Bakım ve Sağlık Merkezimiz ile yüzler gülüyor." dedi.