BAŞKAN ZOLAN BABA OCAĞINDA

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, baba ocağı Tavas ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaştı. Büyükşehir Belediyesinin sürdürdüğü üstyapı çalışmalarını inceleyen Zolan, işçilerle birlikte beton kilit parke taşı döşedi.

Baba ocağı Tavas ilçesinde hemşehrileriyle kucaklaşan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a, Tavas Belediye Başkanı Hüseyin İnamlık, belediye meclis üyeleri, AK Parti Tavas İlçe Başkanı Hasan Hüseyin Büyüktarakcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Aydın, mahalle muhtarları ve beraberindekiler eşlik etti.

Başkan Zolan’ın Tavas ilçe merkezinde esnaf ziyareti ile başlayan programı Kızılcabölük Mahallesi ile devam etti. Kızılcabölük Mahallesi’nde vatandaşlarla dertleşen Başkan Zolan daha sonra sırasıyla Karahisar, Garipköy, Ulukent, Çağırgan ve Damlacık  Mahallesi ile devam etti. Gittiği her mahallede sevgi gösterileri ile karşılaşan  Zolan, hemşehrileriyle uzun uzun sohbet etti. Büyükşehir Belediyesinin altyapısını tamamladığı Çağırgan Mahallesi’nde üstyapı çalışmalarını inceleyen Başkan Osman Zolan, burada bir süre işçilerle sohbet edip, birlikte beton kilit parke taşı döşedi.

BAŞKAN ZOLAN BABA OCAĞINDA

“Millete sevdamızdan bu işlerin altına girdik”

Başkan Zolan, Çağırgan Mahallesinde yaptığı konuşmada, Denizli’nin 2014 yılında büyükşehir olmasının ardından 19 ilçesinde hizmet destanları yazmaya başladıklarını belirtti. Denizli'de birçok mahallede altyapı yaptıklarını anlatan  Zolan, “Bizim sloganımız alt yapı cesaret ister, destek ister, sabır isterdi. Biz cesaret ettik, altyapıya girdik. Sizler de destek oldunuz, sabır ettiniz, bugünlere geldik. Şehrin geleceğini düşünerek devasa yatırımlara imza attık. Biz bu millete sevdamızdan bu işlerin altına girdik. Ne kadar süre belediye başkanlığı yaptığın önemli değil. Ne kadar eser bıraktın, ne kadar sorun çözdün, önemli olan budur. Denizli, nereden nereye geldi. Aynı şekilde gayretimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.