EVLİLİK OKULU’NDA 44. DÖNEM MUTLULUĞU

Büyükşehir Belediyesi’nin ödüllü projelerinden ‘Ailemi Seviyorum’ kapsamında hayata geçirdiği ‘Sağlıklı Evlilik Okulu’, 44. dönemi tamamlandı. Eğitimlerini tamamlayan çiftlere sertifikalarını veren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Aile toplumumuzun en değerli varlığıdır. Aile güçlü olursa toplum da sağlıklı olur” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından 2012 yılında hayata geçirilen ve bu güne kadar çok sayıda kursiyere hizmet veren Sağlıklı Evlilik Okulu'nda 44. dönem eğitimleri sona erdi. Bu kapsamda Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nde 44. Dönem Sağlıklı Evlilik Okulu Sertifika Töreni düzenlendi. Törene; Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve 44. dönem eğitim alan kursiyerler katıldı. Başkan Zolan, Kent Konseyi'nde düzenlenen kapanış programında yaptığı konuşmada, Evlilik Okulu’na gelerek eğitim alan çiftleri kutladı. Ailenin çok önemli olduğunu vurgulayan Osman Zolan, “Sizleri tebrik ederim. Allahım hayırlı mübarek eylesin. Evlilik çok kutsaldır. Toplumun en değerli varlığı ailedir. Aile güçlü olursa toplum da aynı vücut gibi sağlıklı olur. Hassasiyet gösterip bu eğitime katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum. Katkı sağlayan başta hocamıza ve emek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

EVLİLİK OKULU’NDA 44. DÖNEM MUTLULUĞU

“GÜÇLÜ EVLİLİKLER SAĞLIKLI TOPLUMU OLUŞTURUR”

Evlilik Okulu ile mutlu bir ailenin temelinin atılması için gerekli eğitimler verildiğini ifade eden Osman Zolan, şöyle konuştu: “Evliliğiniz hayırlı, mübarek, yolunuz açık olsun. İnşallah güzellikler artarak çoğalsın. El ele, kol kola inşallah bir ömür boyu yürüyüşünüz daim olsun.” Konuşmanın ardından Başkan Zolan, Evlilik Okulu’nun 44. dönemini tamamlayan kursiyerlerin sertifikalarını verdi.

EVLİLİK OKULU’NDA 44. DÖNEM MUTLULUĞU