BÜYÜKŞEHİR'DEN MUHTEŞEM 30 AĞUSTOS KONSERİ

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı konserine katılan Denizlililer, büyük zaferin 101. yıl dönümü coşkusunu doyasıya kutladı. Meydanı hınca hınç dolduran on binlerce Denizlili, Emre Aydın’ın şarkılarına hep birlikte söyledi.

Denizli’de 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıl coşkusu, Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği Emre Aydın konseri ile kutlandı. Konserden saatler önce başta gençler olmak üzere 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nı doldurmaya başlayan vatandaşlar sevilen sanatçı Emre Aydın’ın sahneye çıkmasını heyecanla bekledi.

15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda düzenlenen konser programına; Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan ile davetliler ve 7’den 70’e on binlerce vatandaş katıldı. Meydanı dolduran Denizlililer, sevilen sanatçı Emre Aydın’ın sahneye çıkmasını alkış ve tezahüratlarla karşıladı. Emre Aydın, kendine has yorumu ve sevilen şarkılarıyla 7’den 70’e herkesin büyük beğenisini topladı, Denizlililer 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu dolu dolu yaşadı. Programda sahneye davet edilen Başkan Osman Zolan, tüm hemşehrilerinin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir kez daha kutlayarak, “Bu ülkenin bugünlere gelmesinde canını veren şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Başta Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Taarruzun Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ümüzü de saygı ve hürmetle anıyorum” dedi.

“CUMHURİYETİMİZ İLELEBET PAYiDAR OLACAK”

Başkan Zolan, meydanı dolduran on binlerce Denizliliye seslenerek, “Bugün burada bu bayrağın altında bu etkinliği yapabiliyorsak, hür ve bağımsız yaşayabiliyorsak bunun bedeli ödendi. Bedelini ödeyenler de şehitlerimiz, gazilerimiz ve cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürkümüzdür. Onları hiçbir zaman unutmayacağız. Onların emanetini bu güzel ülkemizi, bayrağımıza hep birlikte sonsuza kadar sahip çıkacağız. Cumhuriyetimiz ilelebet payidar olacak inşallah” dedi. Sanatçı Emre Aydın ile selfie çektiren Başkan Zolan daha sonra günün anısına üzerinde Denizli horozu figürü bulunan kaide hediye etti.