ACIPAYAM GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATINDA SONA GELİNDİ

Denizli Büyükşehir ve Acıpayam Belediyesi işbirliği ile Acıpayam ilçesinin büyük bir eksikliğini giderecek Gençlik ve Kültür Merkezi’nin inşaat çalışmalarında sona gelindi. Çalışmaları inceleyen Başkan Osman Zolan, ilçeye kazandırılacak dev tesisin Acıpayam’ın güzelliğine güzellik katacağına dikkati çekti.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Büyükşehir ve Acıpayam Belediyesi işbirliği ile Acıpayam ilçesine kazandırılacak Gençlik ve Kültür Merkezi’nin inşaat çalışmalarını inceledi. Yapımında sona yaklaşılan tesisin inceleme gezisine Osman Zolan ve eşi Berrin Zolan’ın yanı sıra Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı İsmail Akyol ve beraberindekiler katıldı. Bir süre alanda inceleme yapan Başkan Osman Zolan ve beraberindekiler çalışanlara kolaylıklar diledi. Başkan Zolan, burada yaptığı açıklamada Denizli Büyükşehir Belediyesi olarak Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezi’nin yapımında sona yaklaştıklarını ve çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğüne dikkat çekti.

ACIPAYAM GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATINDA SONA GELİNDİ

500 KİŞİLİK SALONA SAHİP

Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezi’nin ilçenin güzelliğine güzellik katacağını belirten Zolan, “2014’de büyükşehir statüsüne kavuştuğumuzda ‘Şehir merkezimizde ne varsa ilçelerimizde de o olacak’ demiştik. Çok şükür tüm ilçelerimizde aynı anlayışla hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi. Tesiste 500 kişilik salon bulunacağını, bunun yanında birçok etkinliğin yapılacağı alanlar oluşturduklarını, ayrıca cep sinemasının da yer alacağını belirten Başkan Zolan, “Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Acıpayam Gençlik ve Kültür Merkezi’miz şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

ACIPAYAM GENÇLİK VE KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATINDA SONA GELİNDİ