GİRİŞİMCİ KADINLAR GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Merkezefendi’de üç gün süren Girişimci Kadınlar Festivali binleri ağırladı. Üreten kadınlar güçlerini birleştirdi, ortaya rengarenk görüntüler çıktı.

Merkezefendi Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı ve geleneksel hale gelen ‘Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’ sona erdi. Üç gün süren şenlikte kadınlar güçlerini birleştirdi, ele emeği eserlerini tüketici ile buluşturdu. Binlerce ziyaretçi Merkezefendi Kültür Merkezi’ndeki festivalin parçası oldu.

GİRİŞİMCİ KADINLAR GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

250 STANT AÇILDI

Festivalde birbirinden güzel kültür ve sanat etkinliklerini gerçekleştirdiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, "9-10-11 Şubat tarihlerinde gerçekleştirmiş olduğumuz Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivalimize renk katan konser ve tiyatro gösterilerini gerçekleştirdik. Bu festivalde de Merkezefendi Kültür Merkezi'nde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. 250'yi aşkın stantın yer aldığı festivalimizde girişimci kadınlarımız el emeği ve alın teri ürünlerini sergilemenin ve satmanın mutluluğunu yaşadı. Festivalimize katılım sağlayan girişimci kadınlarımızın eline ve emeğine sağlık. Bunun yanı sıra Merkezefendi Belediye Orkestrası ve Gençlik Korosu’nun konserinde 90’lı yılların coşkusunu tekrar yaşadık.Kadınlarımızın daha da güçlenmesi adına bu festivallerimize tüm hızımızla devam edeceğiz.Festivalimize yoğun ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

GİRİŞİMCİ KADINLAR GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

FESTİVALDE NELER OLDU?

Merkezefendi Belediyesi'nce geleneksel hale gelen ‘Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’ üç gün boyunca ziyaretçilerini ağırladı. El emeği ürünlerin yer aldığı 250'yi aşkın stantta kadın girişimciler birbirinden güzel ürünlerini sergiledi. Festivalde birbirinden güzel kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirildi. İlk günden bu yana büyük ilgi gören festivalde Tolgay ve Merkezefendi Belediye Orkestrası 90’lar Pop Konseri ile festivale katılan vatandaşları eğlendirdi. Üç gün süren festivale, Merkezefendililer ve Denizlililer büyük ilgi gösterdi.

GİRİŞİMCİ KADINLAR GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ