ERDOĞAN FUARI DEĞERLENDİRDİ

DTO Başkanı Erdoğan, Marble İzmir’de yer alan Denizli markalarının yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı olduğunu belirterek; “El birliğiyle Denizli'mizi güçlendirecek ve çok daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

İzmir’de gerçekleştirilen Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı bu yıl 29. kez ziyaretçilere kapılarını açtı. Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan fuarda yer alan Denizli firmalarını yalnız bırakmadı.

Erdoğan, “El birliğiyle Denizli'mizi güçlendirecek ve çok daha iyi yerlere taşıyacağız. Her daim sektörlerimizin yanındayız. DTO Yönetimi olarak ihracatçı mermer ve travertencilerimiz ile makinecilerimizi Marble İzmir’de yalnız bırakmadık. Fuarda üyelerimizi ziyaret ettik. Kendilerini dinledik. Sektörümüz ve fuarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. Sektördeki dünyanın en önemli ve en büyük organizasyonlardan biri olan Fuar İzmir'deki 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nda stant açan üyelerimizin bu güzel organizasyonda faydalı görüşmeler gerçekleştirmelerini ve kazançlı bir yıl geçirmelerini diliyoruz. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarı'nda yer alan ihracatçılarımız, ülkemizin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden Fuar İzmir'e gelen sektörün profesyonelleriyle gerçekleştirdikleri ticari görüşmelerle, Denizli ve ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyorlar” diye konuştu.

“SEKTÖRLERİMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Marble İzmir’de görücüye çıkan Denizli ürünlerinin büyük ilgi gördüğüne işaret eden DTO Başkanı Erdoğan, “Fuar İzmir'deki 29. Marble İzmir Uluslararası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarında yer alan üyelerimiz gerek ürünleri gerekse makina ve stantlarıyla sektördeki yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Çok iyi bir hazırlıkla Denizli'mizi ve sektörlerini en güzel şekilde temsil ettiler. Biz de bu özverili çalışmaları için kendilerine teşekkür ederiz. Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarındaki doğal taş ve teknolojileri yatırımcıları ile ihracatçılarını, müşterileri ile buluşturan Marbel İzmir'de Denizli’mizi en iyi şekilde temsil eden üyelerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bizi fuardaki ziyaretlerimizde yalnız bırakmayarak desteklerini esirgemeyen, üyelerimizi dinleyen önceki dönem Ekonomi Bakanımız, AK Parti Ekonomi İşleri Başkanı ve Genel Başkan Yardımcımız Nihat Zeybekci'ye ilgi ve nezaketinden dolayı teşekkür ederiz. El birliğiyle Denizli'miz ve sektörlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.