BÜYÜKŞEHİR’İN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında hazırladığı birbirinden özel programlar başladı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları başladı. Bu kapsamda hafta sonu Büyükşehir Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen birbirinden güzel programlara katılan çocuklar gönüllerince eğlendi. Bilim Merkezi Atölyesi’nde keyifli ve bilgi dolu anlara eşlik eden çocuklar, planetaryum gösterimleriyle merak ettikleri soruların yanıtlarına ulaştı. Ayrıca Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun “Güzel ve Çirkin” ile Merkezefendi Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun sahnelediği “Obur ile Geveze Define Peşinde” adlı tiyatro oyunu sergilendi. Planetaryum gösterimlerine de katılan çocuklar unutamayacakları keyifli bir hafta sonu geçirirken, 23 Nisan sevincini doyasıya yaşadı.

BÜYÜKŞEHİR’İN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

ANKARA DÖNÜŞÜNDE ETKİNLİĞE KATILDI

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi, hafta sonu Aktepe Mahallesi ile Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde de çocuk şenliği düzenledi. Maskot ve palyaçolar ile yüz boyama etkinliklerinin de yapıldığı şenlikte çocuklar gönüllerince eğlendi. Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu ise Ankara programı dönüşü ayağının tozuyla Mehmet Akif Ersoy Kapalı Pazaryeri’nde düzenlenen şenliğe katılarak, 23 Nisan sevincini çocuklar ile paylaştı.

BÜYÜKŞEHİR’İN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

BÜYÜKŞEHİR’İN 23 NİSAN ETKİNLİKLERİ BAŞLADI