BAKAN YARDIMCISI İNAN DENİZLİ OSB’Yİ ZİYARET ETTİ

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde incelemelerde bulundu. Model Fabrika projesi ve DOSTEK Koleji ziyaretlerinde, projeler hakkında bilgi aldı ve çalışmaları yerinde değerlendirdi.

Denizli OSB Bölge Müdürlüğü’nde düzenlenen toplantıya, Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan’ın yanı sıra Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Abdurrahman Aydın, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Erol Ökten, Honaz Kaymakamı Serkan Kaya, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Sefa Gökalp, Denizli OSB Yönetim Kurulu Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Denizli Sanayi Odası Başkanı Selim Kasapoğlu ve diğer yetkililer katıldı. Toplantıda, Denizli OSB’de yürütülen çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verildi.

MODEL FABRİKA İNŞAATI İNCELENDİ

Toplantının ardından Bakan Yardımcısı İnan ve beraberindeki heyet, Denizli OSB Müdürlüğü ve Denizli Sanayi Odası işbirliğiyle yapımı devam eden Model Fabrika’nın inşaat çalışmalarını inceledi. Projenin tamamlanmasıyla bölgeye önemli bir katkı sağlayacağını belirten İnan, Denizli Organize Sanayi Bölgesi ve Sanayi Odası'nı tebrik etti.

DOSTEK KOLEJİ’NDE İNCELEMELER

Bakan Yardımcısı İnan, Model Fabrika incelemesinin ardından Denizli Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji’ni (DOSTEK) ziyaret etti. Kolej Müdürü Saadettin Dumlu ve öğrenciler tarafından karşılanan İnan, okulun projelerini ve öğrencilerin çalışmalarını inceledi. Öğrencilerin el emekleriyle ürettikleri hediyeleri kabul eden İnan, TEKNOFEST yarışması için hazırladıkları elektrikli arabayı da yakından inceledi ve başarılar diledi.

ZİYARET ANISINA HATIRA FOTOĞRAFI

Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Oruç Baba İnan, ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirerek bölgeden ayrıldı.