AK Parti Denizli milletvekili adayları Ankara'da tanıtıldı

AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara Arena Spor Salonu'nda yapıldı. Toplantıda Denizli AK PArti Milletvekilleri de tanıtıldı.

MUSTAFA DEĞİRMENCİOĞLU

Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı salonun çevresi araç ve yaya trafiğine kapatılırken, toplantıya katılanlar güvenlik noktalarından içeri alındı. Sabahın erken saatlerinden itibaren salon önünde toplanan partililerden salona giremeyenler de toplantıyı dışarıda kurulan dev ekranlardan takip etti.

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI TANITILDI

AK Parti'nin 28'inci dönem milletvekilliği genel seçimleri için YSK'ya bildirdiği Denizli milletvekili adayları Cahit Özkan, Şahin Tin, Nilgün Ök, Ekrem Başer, Osman Yüceliş, Birtan Şahan ve Feride Kabadayılar'ın yanı sıra Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti MKYK üyesi Nurcan Dalbudak ve İl Başkanı Yücel Güngör, davetliler için salonun orta kısmında oluşturulan oturma düzeninde yerlerini aldılar.

Ak Parti'nin Denizli kurmayları salondan fotoğraf paylaşımı yapmayı da ihmal etmedi. 

AK Parti Denizli milletvekili adayları Ankara'da tanıtıldı

AK Parti Denizli Teşkilatının yoğun katılım sağladığı programa belediye başkanları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin seçim beyannamesi ve milletvekili aday tanıtım toplantısının yapılacağı Ankara Arena Spor Salonu'na gelişinde dışarıda bekleyen partililere hitap etti.

Erdoğan tarafından açıklanan beyannamede, Cumhuriyet'in 100'üncü yılı ve 2023 yılına özel 23 ana başlık yer alırken, başlıklar arasında depremle mücadele, Türkiye Yüzyılı, ekonomi, kadın, aile, gençlik, adalet ile toplumsal huzur vurgusu dikkat çekti.

AK Parti'nin hazırladığı 478 sayfalık "Türkiye Yüzyılı İçin Doğru Adımlar Seçim Beyannamesi 2023" kitabında bugüne kadar yaptığı ve yapacaklarına ilişkin bilgilere yer verildi.

Toplantıda, 28. dönem milletvekili adayları alfetik sırayla tanıtıldı.

AK Parti Denizli milletvekili adayları Ankara'da tanıtıldı