BAŞKAN OSMAN ZOLAN’DAN AK PARTİ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan AK Parti’nin 17’inci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Osman Zolan, "14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolculukta, ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine adım adım taşıyan Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum" dedi.

AK Parti'nin 17'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından birinin 14 Ağustos 2001 olduğuna dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan AK Parti'nin 14 Ağustos 2001'de muzaffer bir yolculuğa başladığını ifade eden Başkan Osman Zolan, "Kurulduğu ilk günden itibaren amacı sadece bu millete hizmet etmek olan AK Parti, Cumhurbaşkanımız ve Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde aynı inanç ve ruhla yoluna devam etmektedir" dedi.

15 Temmuz'da yapılan hain kalkışmada istediklerini elde edemeyenlerin bugün Türkiye'yi ekonomi üzerinden şekillendirmeye çalıştığına dikkati çeken Başkan Osman Zolan, "Necip milletimiz geçmişte olduğu gibi yine milli bir duruş ile bu duruma gereken en sert tepkiyi gösterecektir. Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı istemeyenlerin asıl gayesi, ülkemizi kuşatarak kendi istek ve arzularına göre egemenlik sağlamaktır. Daha önce olduğu gibi önüne birçok engel konulan, yok edilmek için her türlü senaryolar düzenlenen ülkemiz, milletimizin desteği ile her zaman ayakta kalmayı başarmış ve sonsuza kadar da ayakta kalmaya devam edecektir.”   Başkan Osman Zolan, “14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolculukta, ülkemizi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine adım adım taşıyan Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyor, partimizin 17’inci kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.