BU DÜĞÜN ÇOK KONUŞULUR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski İl Başkanlarından siyasetin duayen ismi, Şükran-İbrahim Ekiz çiftinin güzeller güzeli kızı MELDA ile Meryem-Mehmet İliz çiftinin oğlu  TOLGA  düzenlenen dillere destan bir düğün töreniyle dünya evine girdiler.

Acıpayam asfaltı üzerindeki Twenty Düğün Salonunda gerçekleştirilen düğün törenine Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan,  Ak Parti Milletvekili Şahin Tin, Ak Parti önceki dönem Milletvekili Mehmet Yüksel, MHP ve Ülkücü hareketin önde gelen isimleri  siyaset ve iş dünyasından çok sayıda davetli katıldı. Davetlilerin yoğunluğu nedeniyle düğün töreninde adeta izdiham yaşandı. Düğün töreninde Mehter Takımının söylediği birbirinden güzel marşlar ve Semazen gösterisi geceye renk kattı. Genç çiftin nikahını Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan kıydı. 

Gece geç saatlere kadar süren düğün töreninde  arkadaşları genç çifti pistte bir an olsun yalnız bırakmadı.  Ekiz ve İliz aileleri davetlilerle yakından ilgilenirken mutlulukları görülmeye değerdi. Biz de Ekiz ve İliz ailelerini kutlar MELDA-TOLGA çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

MESUT GÜLER