GELECEĞİN YILDIZLARINDAN MUHTEŞEM YILSONU GÖSTERİSİ

Denizli Büyükşehir Belediyesi spor kurslarının bale ve zumbakids branşlarında eğitim alan 102 çocuk muhteşem bir yılsonu gösterisi sundu. Çocukların heyecanına ortak olan Başkan Zolan,“Çocuklarımızı daha donanımlı hale getirmek ve geleceğe emin adımlarla hazırlamak adına her türlü imkanımızı sunacağız” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği ücretsiz spor kurslarının bale ve zumbakids branşlarında eğitim alan 102 çocuk muhteşem bir geceye imza attı. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi Özay Gönlüm Salonu’nda düzenlenen programa  Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Faruk Özer, davetliler ve binlerce vatandaş katıldı. Bale ve zumbakids branşları yılsonu gösterisinde hünerlerini sergileyen çocuklar izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı. Uzun süre alkışlanan 102 kişilik dev kadro, ışık ve müziğin muhteşem uyumu ile izleyenleri adeta büyüledi. Gecenin sonunda izleyicilere seslenen Osman Zolan, Büyükşehir Belediyesi olarak her alanda gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

“Çocuklarımızın boylarını aşan yeteneği var”

Başkan Zolan, “Çocuklarımız, boylarını aşan bir yetenek ve gayretle bugün çok güzel bir gösteri sundu. Çok değerli hocalarımızda emek veriyor, gayret gösteriyor. Çocuklarımızı ve hocalarımızı yürekten tebrik ediyorum. Durmayacağız, çocuklarımızı geleceğe hazırlamak için gayret sarf etmeye devam edeceğiz. Çocuklarımızı daha donanımlı hale getirmek ve geleceğe emin adımlarla hazırlamak adına her türlü imkanımızı sunacağız.” dedi.

Programın sonunda Başkan Zolan, sahne alan 102 çocuğa katılım belgelerini takdim etti ve günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.