GENÇLER İÇİN GÜÇ BİRLİĞİ

Denizli Sanayi Odası, mesleki eğitimin geliştirilerek gençlerin önünü açmak için güçbirliği yaparak birlikte projeler geliştirecek. DSO Başkanı Selim Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Serter, Sayman Enis Emre Boz ile Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Fuat Özel, Halil Erdoğan ve Mehmet Sarı; Denizli OSB Başkanı M. Abdülkadir Uslu, Başkan Vekilleri Derya Baltalı, Necip Filiz, Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Uğurlu, Cemalcan Sirkeci ve Selim Yaymanoğlu tarafından karşılandı.

Ziyaret kapsamında DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi’nde kursiyerler ile bir araya gelerek kursiyerlerin taleplerini ve memnuniyetlerini dinleyen heyet,  DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Hakkın Öztürker’den açılan kurslar ve katılan kursiyer sayısı hakkında bilgi aldı. DOSTEM Mesleki Eğitim Merkezi’nin ardından DOSTEK Koleji’nde incelemelerde bulunmak üzere DOSTEK Koleji Müdürü Sadettin Dumlu ve Müdür Yardımcısı Emel Gönenmiş’i ziyaret etti.

TEKNOKENT VE MODEL FABRİKA GÖRÜŞÜLDÜ

Ziyaretlerin ardından Denizli OSB Toplantı Salonu’ndan bir araya Denizli’nin önde gelen temsilcileri Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu’nca hayata geçirilmesi düşünülen projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu. 2024 yılında kurulması planlanan Teknokent projesi ile Model Fabrika Projesi hakkında yapılabilecek işbirlikleri ve bundan sonraki süreçler hakkında görüşüldü.

DSO Başkanı Selim Kasapoğlu, “Denizli Sanayi Odası ve Denizli OSB Yönetim Kurulu işbirliği ile kâr amacı gütmeden gençlerimizin önünü açmak için, Denizli için güzel çalışmalarda işbirliği yapmak istiyoruz” dedi.