Kayalar Toki’nin Pazaryeri Sorunu 20 Günde Çözülecek

Merkezefendi Belediyesi, son iftar programını binlerce vatandaşın katılımıyla Kayalar TOKİ’de gerçekleştirdi. Başkan Doğan iftar programında yaptığı konuşmada Kayalar TOKİ’lerde birinci etap TOKİ’lerin pazaryeri sorununu 20 günde çözeceklerini söyledi.

Merkezefendi Belediyesi iftar programının sonuncusu Kayalar TOKİ’de gerçekleştirildi. İftar sofrasında, tasavvuf müzik dinletisi, semazen gösterisi ve çocuklar için sihirbazlık gösterileri gerçekleştirildi. Yaklaşık 2 saat süren iftar programında çocuklara ve ailelerine çeşitli ikramlarda da bulunuldu.

BAŞKAN DOĞAN’DAN MÜJDE

İlçe genelinde projelerini gerçekleştirmeye devam ettiğini belirten Başkan Doğan, “Taleplerinizi ve isteklerinizi biliyoruz. İkinci etap TOKİ'lere pazar yeri projemizi gerçekleştirdik. Şimdi de birinci etap TOKİ'lerde pazar yeri sorununu gidermek için çok kısa zamanda çalışmalarımıza başlayacağız. Sadece park ve pazar yeri değil, hasta olduğunuzda bir iğne yaptıracak, bir pansuman yaptıracak yer olmadığını biliyoruz. Ama size buradan bir müjde vermek istiyorum. Bu sorunu da 20 gün gibi kısa bir sürede içerisinde çözeceğiz. Bu sıkıntıdan da bir nebze olsun siz hemşehrilerimizi kurtarmak için gayret ediyoruz. Kandiliniz tekrar mübarek olsun. Tuttuğunuz oruçları yüce rabbim kabul etsin. Şimdiden Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” diye konuştu.