Merkezefendi Belediyesi’nde Ek Protokol Müjdesi

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Ramazan Bayramı öncesi çalışma arkadaşları ile bir araya gelerek ek protokol müjdesi verdi. Başkan Doğan, “Zorlu ekonomik şartlarda, çalışma arkadaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirmek adına Belediye İş Sendikamızla ek protokol imzaladık. Hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Merkezefendi Belediyesi’nde Ek Protokol MüjdesiMerkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Ramazan Bayramı öncesinde de çalışma arkadaşları ile bir araya gelerek bayramlarını kutladı. Başkan Doğan çalışma arkadaşlarına, Belediye İş Sendikası ile ek protokol imzaladıklarını duyurdu. Ana hizmet binası ve kademelerde gerçekleştirilen bayramlaşma programına geçmişte milletvekilliği ve bakanlık görevlerinde bulunan Adnan Keskin, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve personel katıldı. Başkan Doğan, çalışma arkadaşlarıyla tek tek bayramlaşarak iyi bayramlar diledi.

“BÜYÜK BİR UYUM İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Doğan, “Yorulmadan, özveri ile çalışan arkadaşlarımıza bir bayram müjdesi vermek istiyorum. Zorlu ekonomik şartlarda, yaşam koşullarını iyileştirmek adına Belediye İş Sendikamızla ek protokol imzaladık. Hepimiz için hayırlı olsun. Geride bıraktığımız dört yıl boyunca beraber yol aldığımız, Merkezefendimizi geliştirmek ve güzelleştirmek için birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarıma ve ailelerine mutlu ve sağlıklı nice bayramlar diliyorum” diye konuştu.

Öte yandan ek protokolün detayları, kamuoyu ve belediye personelleri ile paylaşılmadı.