ÖZCAN’DAN BAYRAM MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Av. Gülay Özcan,  Kurban Bayramı nedeniyle  kutlama mesajı yayımladı. 

Özcan,  "Kurban Bayramı'nın başta gönül coğrafyamız olmak üzere tüm insanlığa  huzur ve esenlik getirmesini Yüce Allah'tan niyaz ediyorum" dedi.

MHP’li Özcan, mesajında, "Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı'na ulaşmanın heyecanı içindeyiz. Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin  ülkemiz, İslam Alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor, daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı Yüce Rabbimizden temenni ediyorum. Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir. İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin ve İslam Aleminin bayramını en kalbi duygularla kutluyorum" ifadelerine yer verdi. 

“EN BÜYÜK TESELLİMİZ CAN KAYBININ OLMAMASI”

Perşembe günü ilimizde yaşanan ve büyük paniğe neden olan depreme de değinen Özcan, “Denizlimizde   art arda meydana gelen depremlerden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, bu tür doğal afetlerin tekrar yaşanmamasını Rabbimden diliyorum.En büyük tesellimiz yaşanan depremlerde can kaybının olmamasıdır. Tabi Devletimiz tüm imkanlarıyla depremzede vatandaşlarımızın yanındadır ve yaralarını kısa zamanda saracaktır” diye konuştu.

MESUT GÜLER