PAÜ Yeni Öğrencilerini Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde Karşılıyor

Rektör Bağ Yeni Öğrenciler ile Tanıştı

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ başta olmak üzere, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Erdinç Duru, Prof. Dr. Rafet Kılınçarslan, Genel Sekreter Doç. Dr. Mehmet Ali Sarı ile birlikte Rektörlük girişi ve PAÜ Merkez Kütüphanesi’nde oluşturulan yeni kayıt masalarını ziyaret ederek bilgi alırken, kayıt için gelen öğrenciler ve aileleri ile tanıştılar. 

Ziyarette bu yıl ilk kez öğrenci kabul eden Pamukkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi, başta Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ olmak üzere Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Organ olmak üzere Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Senem Ermumcu ile birlikte Rektörlükte oluşturulan yeni kayıt masalarını ziyaret ederek hukuk öğrencileri ile tanışarak bir araya geldi.

PAÜ Yeni Öğrencilerini Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde Karşılıyor

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ ve beraberindeki heyet Rektörlükte oluşturulan kayıt masalarına yaptıkları ziyaretin ardından Denizli Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne giderek, PDREM görevlileri tarafından oluşturulan bilgi edinme masasını ziyaret etti. Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri-Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğretim Üyesi ve PDREM Müdürü Doç. Dr. Hülya Şahin Baltacı’dan terminalde oluşturulan bilgi edinme masası ile ilgili bilgi alan heyet, karşılanan yeni öğrenci ve aileleri ile tanıştı. 

Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Pamukkale Üniversitesi ailesine katılan yeni öğrencileri tebrik ederek, üniversite hayatlarında başarılarının devamını diledi. PAÜ’lü yeni öğrencilere tavsiyelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Bağ, Pamukkale Üniversitesi’nin güçlü bir eğitim-öğretim altyapısı ve kadrosunun olduğunun altını çizerken üniversite yönetiminin her anlamda öğrenci odaklı çalışmalarda bulunduğunu ve bu yönde çalışmalara devam edeceklerini ifade etti. Öğrencilere, Pamukkale Üniversitesi’nin sunduğu eğitim-öğretim imkânlarını iyi bir şekilde değerlendirmelerini tavsiye eden Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Pamukkale Üniversitesi’ni kazanan tüm öğrencileri tebrik etti ve tüm öğrencilere başarılarının devamını dileyerek sözlerini tamamladı.

PAÜ Yönetimi ve PAÜ Psikolojik Danışma ve Rehberlik Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (PDREM) tarafından hazırlanan program kapsamında Denizli Büyükşehir Belediyesi Otobüs Terminali’nde oluşturulan bilgi edinme masası ile yeni öğrenciler 3-7 Eylül tarihleri arasında karşılanıp, bilgi edinmesi sağlanacak. Ayrıca aynı tarihlerde otobüs terminali ve üniversite arasında düzenlenen ring seferleri ile yeni öğrencilerin üniversite ve otobüs terminaline ulaşım sağlanacak. 3-7 Eylül tarihleri arasında devam edecek yeni kayıt haftası boyunca, Rektörlük ve fakültelerde oluşturulan kayıt masalarında yeni öğrencilerin kayıt işlemleri gerçekleştirilecek.

HABER MERKEZİ