Ramazanın Güzelliği Değirmenönü’nde Yaşandı

Merkezefendi Belediyesi, Değirmenönü Mahallesi’nde toplu iftar programını binlerce kişinin katılımıyla gerçekleştirdi. Başkan Doğan, “Ramazan’ın huzurunu, paylaşmanın güzelliğini yaşadığımız iftar soframızda bizlerle olan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

HABER MERKEZİ

Merkezefendi Belediyesi tarafından Ramazan ayında geleneksel hale gelen mahalle iftarları tüm hızıyla devam ediyor.Ramazan ayında orucunu açmak isteyen vatandaşları bir araya getiren Merkezefendi Belediyesi, iftar sofrasını Değirmenönü Mahallesi Karaman Kapalı Pazaryeri’ne kurdu. Gerçekleştirilen iftar programına binlerce Merkezefendili katılarak orucunu beraber açtı. İftar programı sonrası tasavvuf müzik dinletisi ve semazen gösterisi sahnelendi.

“RAMAZANIN BEREKETİNİ BİRLİKTE PAYLAŞIYORUZ”

Ramazan’ın huzurunu hep birlikte yaşadıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Bir tarafta deprem bölgesinde çalışmalarımız sürdürüyor, bir taraftan da Ramazan'ın bereketini maneviyatını Merkezefendmizde sizlerle birlikte yaşatmaya devam ediyoruz. Ramazan; dostluk, paylaşmak, kardeşlik ve bir arada olmak demektir. Bu kalabalık sofralarda birlikte mutlu bir şekildeyemeğini eşimizle ve dostumuzla paylaşmak demektir. Merkezefendili vatandaşlarımızın ilgisi ve teveccühü dört yıldır bizimle birlikte. Bize inandıkları, güvendikleri ve destekleri için teşekkür ediyorum. Bizler de hemşehrilerimize söz verdiğimiz proje ve işlerimizi yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.