“SADECE SEÇİM İTTİFAKI DEĞİL”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Av. Gülay Özcan, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan’ı makamında ziyaret etti.

MHP MYK Üyesi Av. Gülay Özcan, Acıpayam Belediye  Başkanı Hulusi Şevkan’ı  makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu. MHP’li Özcan, Başkan Şevkan’ın önümüzdeki süreçte Acıpayam’a yapacağı hizmetlere  destek olacaklarını söyledi.

Özcan “Hepimizin bildiği gibi Acıpayam İlçemizde 20 Mart’ta  5.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. En büyük tesellimiz bu depremde can kaybının olmaması.  Bugün geldiğimiz noktada gördük ki, Devletimiz Acıpayam’ın yaralarını hızla sarmaya devam ediyor. Allah Ülkemizi afetlerden korusun” dedi. 

Cumhur İttifakının sadece bir seçim ittifakı  olmadığının altını çizen  Özcan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan ve MHP Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyin  öngörüleriyle oluşturulan Cumhur İttifakı, milli birlik ve beraberliğimizin güvencesi ve teminatıdır. Bundan sonra da ülkemizin bütün alanlarda kalkınması için Cumhur İttifakının daha da güçlenerek yoluna devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Güçlü ve büyük Türkiye’yi muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarmaya katkı sağlamak için bizler de yerelde  elimizden gelen katkıyı sağlayacağız" diye konuştu.

Belediye Başkanı Hulusi Şevkan da  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, MHP’li Özcan’a  teşekkür etti.

MESUT GÜLER