ZOLAN; “DENİZLİLİLER RAMAZAN AYININ MANEVİYATINI BU YIL DA YAŞAYACAK”

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla'ya yöneldiği mübarek ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Zolan, "Denizlimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayını maneviyatı en yüksek şekilde yaşayacak" dedi.

 Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, rahmet ve bereket ayı ramazanı bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Başkan Zolan, “Huzurun, rahmetin, bereketin ve kardeşliğin pekişeceği bir ramazan ayına daha kavuştuk. Ramazan ayının başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluştur. Maneviyatın ve kardeşliğin yüksek olduğu, zengin ile fakirin aynı sofraya oturup aynı ekmeği paylaştığı ramazan ayı, her yıl olduğu gibi bu yılda Denizlimiz de en güzel şekilde yaşanacaktır” dedi. Dünyadaki tüm acıların ramazan vesilesi ile son bulmasını temenni eden Başkan Osman Zolan, "Ramazan ayı şehrimize ve ülkemize mutluluk, huzur, birlik, beraberlik ve bereket getirsin” diye konuştu.

 

Ellerin semaya, dillerin duaya gönüllerin Mevla'ya yöneldiği mübarek ramazan ayının hayırlara vesile olmasını dileyen Başkan Zolan, şunları kaydetti: "Denizlimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan ayını maneviyatı en yüksek şekilde yaşayacak. Bunun için ramazan ayı boyunca mahalle iftarlarında vatandaşlarımızla aynı sofrada buluşup ekmeğimizi paylaşacağız. Rabbim hepimize nefsimizi terbiye ettiğimiz, feyz dolu oruçları tutmayı nasip etsin. Bu düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın ramazanını kutluyor; ülkemizde ve tüm İslam aleminde barış, huzur ve mutluluğa vesile olmasını temenni ediyorum."