Binlerce Çallı Kucaklaştı

Çal Belediyesi tarafından düzenlenen Büyük Çal Ailesi İftarda Buluşuyor etkinliğinde  6 bin kişi bir araya geldi. Belediye Başkanı Fethi Akcan, kalabalığa hitap ederek, “Rabbim, Büyük Çal Ailesi’nin birlik ve beraberliğini bozmasın” dedi.

Çal Belediyesi Festival Alanı’nda düzenlenen yemeğe Kaymakam Mert Çanga, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, milletvekili adayları, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ve binlerce Çallı katıldı.

Her yıl Kadir Gecesi akşamı iftar yemeği vermeyi geleneksel hale getirdiklerini ve bu yemeğe de, Büyük Çal Ailesinin iftarı ismini verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Fethi Akcan, kalabalığa kısa bir konuşma yaptı, “Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Aynı sokağın çocukları olan Çallılar, kardeşçe yaşamaya devam edecek” dedi.

FETHİ AKCAN

14 Mayıs’ ta yapılacak seçimlere de değinen Akcan, “4 cumhurbaşkanı adayımız var. Hepsine de başarı diliyorum. Ülkemiz için ne hayırlı olacaksa, ülkemizin kazanımı ne olacaksa sandıktan o sonuç çıksın. Herkes ve her kesim tarafından bilinen vatan hainleri dışında tüm milletvekili adaylarına da başarı diliyorum. Hepsinin yolu açık olsun. Mensubu olduğum MHP’nin hedefi Denizli’den milletvekili çıkarmak. Umut ediyorum bunu başaracağız. İftar yemeğine katılan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.

MEHMET ALİ YILMAZ

MHP'Lİ YILMAZ: SADECE BİR SEÇİM DEĞİL, AYNI ZAMANDA BİR KADER ANI

Sözlerine asrın felaketinde hayatını kaybeden depremzedeler olmak üzere tüm şehitlere rahmet dileyerek başlayan MHP İl Başkanı Yılmaz ise “Türk ve Türkiye Yüzyılı başlıyor. 14 Mayıs hepimiz için sadece bir seçim değil, aynı zamanda bir kader anı. Türkiye'deki terör odaklarını ortadan hep birlikte kaldıracağız.Cumhuriyetimizin 100'ncü yılında Cumhuriyetin kazanımlarına, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e ve Milliyetçiliğe sahip çıkarak, yeni Türk ve Türkiye yüzyılına hep birlikte imza atacağız. Devleti ve milletiyle hep birlikte Türkiye olacağız” diye konuştu