BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘YAZA MERHABA’ KONSERİ

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu’nun düzenlediği ‘Yaza Merhaba’ konseri izleyenleri, mest etti.

Denizli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Sanat Müziği Korosu, ‘Yaza Merhaba’ konseri ile izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen konsere; Belediye Başkanvekili Ali Marım, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Mehmet Selçuk, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şef Ahmet Nuri Çağdaş’ın yönettiği konserde, konservatuarı sanatçıları birbirinden güzel sanat müziği eserlerini seslendirdi. Birbirinden güzel eserlerin seslendirildiği gecede izleyiciler unutulmaz anlar yaşarken, sanatçılara hep bir ağızdan eşlik etti.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘YAZA MERHABA’ KONSERİ

DAHA İLERİYE VE GÜZELE

Konservatuara geçmişten bugüne emek veren tüm sanatçı ve müzisyenlere teşekkür eden Belediye Başkanvekili Ali Marım, “Denizli Büyükşehir Belediyesi var oldukça, eğitimde, kültürde, sanatta ve her konuda daha da ileriye gidecektir. Biz aldığımız bu bayrağı başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Bülent Nuri Çavuşoğlu ile birlikte daha güzele ve ileriye götürmek görevimiz olacaktır. Sadece salonlarda değil, meydanlarda, parklarda, mahalle ile köylerimizde de sanat ve sanatçılarımızı halkımızla buluşturacağız”ifadelerini kullandı.