DOMİNİK'TE GÖZYAŞLARI SEL OLDU

Survivor All Star'da heyecan dorukta. Finale doğru geri sayım sürerken, adada kalan yarışmacılar kıyasıya mücadele ediyor. Son bölümde ise adaya veda eden isim açıklandı.

Büyük finale sayılı günler kala Survivor All Star'da hızlı eleme sistemi devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2024 All Star'ın 28 Mayıs'ta yayınlanan son bölümünde, eleme adayı olan üç erkek ve bir kadın yarışmacı nefes kesen bir mücadele sergiledi. Bu heyecan dolu mücadelede, Batuhan ve Ogeday adaylıklarını düşürerek eleme potasından çıkmayı başardı.

Elenecek İsim Belli Oldu

Seda-Batuhan, Ogeday-Özgür eşleşmelerinde, nefes kesen düelloda atışlarda Seda'ya yenilen Özgür Survivor All Star'a veda etti. Yarışmadan elendiği için konuşmakta güçlük çeken Özgür, 2023 yılında Nefise ile yarı finale kalarak ikinci olmuştu.

Özgür'ün Duygusal Veda Konuşması

Survivor'dan elenen Özgür, duygularını dile getirirken gözyaşlarını tutamadı. Özgür, "Sekizin herhalde sihirli bir şeyi var. Sercan da 8'inci düellosunda gitmişti ben de. Hem üzüntülüyüm hem de huzurlu ve gururluyum. İki Survivor üst üste geldim. Tabii burada hepimiz çok büyük zorluklarla mücadele ediyoruz ama benim mentalim hiçbir zaman pes etmedi bugün de pes etmedi. Ama vücudum bıraktı. Seda'yı tebrik ediyorum. Çok güçlü bir kadın yarışmacı. Ama benim 2-0'dan sonra algım dağıldı artık vücudumu kontrol edemedim."

DOMİNİK'TE GÖZYAŞLARI SEL OLDU

"Tırtılın Ömrünün Son Gününe Allah Kelebek Demiş"

Özgür, sözlerine şu şekilde devam etti: "Ben 2023 Survivor finalinden sonra sakat ayrıldım. Tedaviler sonrasında menüsküs ve kasık ameliyatım derken 3-4 ayım yatalak gibi geçti. Bu Survivor'a bir ay kala neredeyse koltuk değneklerini yeni bıraktım. Hiç antrenman yapamadım sadece yürüyüş yaparak geldim desem yeridir. O süreçten çıkıp All Star gibi efsane bir kadronun içine düşünce buraya kadar gelebileceğimi zannetmiyordum. O yüzden gururluyum. Bu güzel arkadaşlarımı tanıdığım için çok mutluyum. Hepsi birbirinden kıymetli, hepsinin içi çok iyi, hepsi iyi savaşçı. İnşallah her şey gönüllerince olur. Bir kişi hak edecek bunu, bir kişi kazanacak ama hepsi hak ediyor bence. Tırtılın ömrünün son gününe Allah kelebek demiş. Her yolculuğun bir sonu var benim sonum da bugünmüş. Ben genelde sonlara kıymet vermem, yolculuğa kıymet veririm. Bu Survivor'da çok şey öğrendim, güzel insanlar tanıdım. Dede'den, Gandalf'dan, bölüm sonu canavarından, Özgür abinizden bu kadar, kalın sağlıcakla."