BAYHAN GAZETECİLERİN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

2003 yılında katıldığı Popstar Türkiye yarışmasıyla sesini tüm Türkiye'ye duyurmayı başaran ve şarkılara kattığı yorumlarla hafızalarda yer edinen Bayhan, son dönemde seslendirdiği Tiryakinim şarkısıyla müzik listelerini salladı. Bayhan önceki gün kameraları görünce çok gerildi. Görüntü vermek istemeyince önce üzerlerine yürüdü sonra tehditler savurdu...

Tual'ın Tiryakinim şarkısını yeniden yorumlayarak çeşitli platformlarda birinci sıraya yükselen Bayhan, kameralara yakalandı. İSPARK görevlisi ile tartıştığı görüntülenen Bayhan, hiç beklenmeyen hareketler sergiledi. Durumu kayda alan gazetecileri gören Bayhan, yanındaki arkadaşını muhabirlerin yanına gönderip görüntüleri silmelerini istedi.

Gazetecilerin Üzerine Yürüdü

Söz konusu kişi, sivil polis olduğunu ve görüntüleri silmelerini istedi. Muhabirler görüntüleri silmeyince bu kez Bayhan arabadan inip gazetecilerin üzerine yürüdü. Ekol Magazin muhabiri İsmail Şen, o sırada yoldan geçmekte olan resmi polise durumu anlatınca Bayhan ile arkadaşı olay yerini terk etti.

Sosyal Medyada Gündem Oldu

Gazeteciler Bayhan'a 'Üzerimize yürüdünüz biraz önce. Kameraları açınca tekrardan arabaya bindiniz' deyince ünlü şarkıcı 'Sıkıntı yok. Hep beraberiz' yanıtını verdi. Ünlü ismin bu anları kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.