DUYGU NEBİOĞLU'DAN SONRA SEVGİ KATKICI DA KANITLADI! METİN AKPINAR’IN KIZIYMIŞ

Metin Akpınar’ın DNA testiyle kızı olduğunu kabul ettiği Duygu Nebioğlu’nun bir de ikizi olduğu ortaya çıktı. Sevgi Katkıcı’nın da DNA raporuyla Akpınar’ın kızı olduğu kesinleşti. Mahkemeye sunulan rapor doğrultusunda Sevgi Katkıcı’nın Akpınar’ın kızı olduğu resmi olarak onaylandı.

Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyordu. Tek yumurta ikizi olan Duygu Nebioğlu ve Sevgi Katkıcı, Antalya’daki bir köyde bakıcı bir kadına bırakılmış ve Çocuk Esirgeme Kurumu'nda devlet korumasına alınmıştı. Daha sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alınan ikizlerden Duygu Nebioğlu, mahkeme kararıyla Yeşilçam'ın usta isminin kızı olduğunu kanıtlamıştı. İkizi Sevgi Katkıcı ise mahkeme sürecini bekliyordu.

DNA RAPORUYLA KESİNLEŞTİ

Sabah'ta yer alan habere göre, Sevgi Katkıcı'nın Metin Akpınar'a yönelik Antalya Aile Mahkemesine açtığı dava sonuçlandı. Antalya Adli Tıp Kurumu'ndan alınan DNA raporu, Antalya 5. Aile Mahkemesine ulaştı. Raporda, Sevgi Katkıcı'nın Metin Akpınar'ın kızı olduğu tespit edildi. Mahkeme, karar duruşmasında, Metin Akpınar ile Sevgi Katkıcı arasında soy bağının kurulmasına karar verdi.

"ÖZÜR DİLEMESİNİ BEKLEDİM"

Sevgi Katkıcı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Baba-kız ilişkimiz hiç olmadı. Duygu daha çok görüştü. Bir sarılma, bir öpme, bir arama göremedim. Hep ben özel zamanlarda aradım. Çıkan haberlerden sonra da aramasını, özür dilemesini bekledim. Yaptığı basın açıklamasında bizi büyüten Özdener Bey ve Emine Hanım'dan özür dilemesini, 'Benim çocuklarıma yıllarca baktınız' diyerek teşekkür etmesini bekledim ama maalesef bunların hiçbirini göremedim," dedi.