AK PARTİLİ ÖZKAN DUR DURAK BİLMİYOR

AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 14 Mayıs seçimleri öncesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bir günde 4 ayrı ilçe 11 ayrı programda hemşehrileriyle buluşan Milletvekili Özkan, Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatmaya devam ediyor.

AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili adayı Cahit Özkan, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri öncesinde Denizli’yi adım adım dolaşıyor, hemşehrileriyle buluşuyor.   Özkan, Çardak’ta ilçe mitingine katılırken,  Sarayköy’ün Duacılı, Sığma, Ahmetli ve Tosunlar mahallelerinde hemşehrileriyle kucaklaştı. Pamukkale ilçesi Dokuzkavaklar mahallesinde mahalle buluşmasına katılan Özkan, Denizli’deki esnaf odalarıyla bir araya geldi.

Pamukkale ilçesi Deliktaş mahallesinde esnafları ziyaret eden Milletvekili Özkan, özel bir firmayı da ziyaret ederek çalışanları ile görüştü.  Honaz’ın gözde işletmelerinden birini de ziyaret eden Özkan, burada firma sahipleri ve çalışanlarına yapmak istediği projeler hakkında bilgi verdi. HÜDA- PAR Denizli İl Başkanı Hacı Şani ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret eden Cahit Özkan,  HÜDA PAR teşkilatı ile istişarelerde bulundu.

AK PARTİLİ ÖZKAN DUR DURAK BİLMİYOR

ADIM ADIM TÜRKİYE YÜZYILI’NI ANLATIYOR

Özkan,  Türkiye'nin önündeki en büyük hedefin, dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olmak olduğunu vurguladı. Bu hedefe ulaşmak için de ülkenin her alanda büyümesi gerektiğini belirten Özkan, AK Parti iktidarlarının son 21 yılda gerçekleştirdiği ekonomik reformlar ve yatırımların bu hedefe doğru önemli bir adım olduğunu ifade etti.

Türkiye'nin sahip olduğu genç ve dinamik nüfusun, teknoloji ve inovasyon alanında da önemli bir güç olacağına işaret eden Özkan, AK Parti hükümetinin teknolojik gelişmeleri takip etmek için AR-GE çalışmalarına önem verdiğini ve Türkiye'nin yerli teknolojileri geliştirerek dünya pazarında rekabet edebilir hale getirmek için çalıştığını söyledi. Denizli Milletvekili Cahit Özkan, ayrıca ülkenin güçlü bir savunma sanayisi oluşturmak için de çalışmalar yürüttüğünü belirtti. Özkan, Türkiye'nin milli savunma sanayisi alanında elde ettiği başarıların, ülkenin bağımsızlığına ve güvenliğine katkı sağladığını söyledi. Son olarak Türkiye'nin tarihi ve kültürel zenginlikleriyle de dünyada önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan Özkan, Türkiye'nin turizm potansiyelinin yüksek olduğunu belirten Özkan, AK Parti hükümetinin turizm sektörüne yatırım yaparak ülkenin turizm gelirlerini artırmaya çalıştığını ifade etti.

AK PARTİLİ ÖZKAN DUR DURAK BİLMİYOR