ÖK: ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE SEVDAMIZ BİTMEYECEK

AK Parti Denizli Milletvekili Nilgün Ök, istikrarlı, geleceğe umutla bakan daha güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini belirterek, “Şehrimize ve ülkemize olan sevdamız bitmeyecek” dedi.

14 Mayıs seçimleri öncesi  açıklamalarda bulunan AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili Adayı Nilgün Ök, Türkiye'nin son yıllarda önemli bir dönüşüm sürecinden geçtiğini ve AK Parti’nin ülkeye istikrar ve güç getirdiğini vurguladı. Bu süreçte Denizli'nin de çok önemli bir gelişim kaydettiğini ifade eden Ök, ilerleyen dönemlerde de bu gelişimin devam edeceğini vurgulayarak, "AK Parti olarak ülkemizi her alanda ileriye taşımak için büyük bir azim ve gayretle çalışıyoruz. Geleceğe umutla bakan daha güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte Denizli'miz de önemli bir yere sahip. Kentimizin ekonomisi, turizmi, kültürü ve sosyal hayatı gibi birçok alanda önemli gelişmeler kaydediyoruz. Ancak bizler, Denizli'mizi daha da ileriye taşımak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Şehrimize ve ülkemize olan sevdamız hiçbir zaman bitmeyecek" dedi.

ÖK: ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE SEVDAMIZ BİTMEYECEK

“Hiçbir vatandaşımız kaybetmeyecek”

AK Parti Milletvekili ve milletvekili adayı Nilgün Ök, son olarak vatandaşların sağlık, huzur ve mutluluğunun her zaman öncelikleri arasında olduğunu ve hükümet olarak bu yönde çalışmalar yaptıklarını, 14 Mayıs’ı zaferle neticelendireceklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın refahı için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah hep birlikte daha güzel günler göreceğiz. Öyle güzel kazanacağız ki; oy vermeyenler de kazanacak, hiçbir vatandaşımız kaybetmeyecek. Türkiye kazanmış olacak ne kavga, ne tufan çıkacak. PKK kaybedecek, FETÖ kaybedecek, sınırlarımızda terör devleti kurup ülkemizi işgal etmek isteyen hainler kaybedecek” diye konuştu.

ÖK: ŞEHRİMİZE VE ÜLKEMİZE SEVDAMIZ BİTMEYECEK