TİN: 28 MAYIS BÜYÜK TÜRKİYE’NİN ZAFERİ OLACAK 

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, ikinci tur seçimleri için Denizli’yi ilçe ilçe dolaşıyor. Son olarak Güney ve Buldan’da vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Şahin Tin; “14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarının ardından, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur oylama, milletimizin güçlü desteğiyle büyük Türkiye’nin zaferi olacak” dedi.   

 

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için çalışmalarını sürdüren AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Güney ve Buldan ilçelerini ziyaret edip, esnaflarla bir araya geldi, vatandaşlara buluştu. Büyük Türkiye zaferi için sokak sokak, kapı kapı dolaştıklarını, vatandaşları ziyaret ederek sandığa davet ettiklerini ve desteklerini istediklerini söyleyen Tin, “Şimdi 14 Mayıs’ta elde ettiğimiz başarıyı daha büyük bir zaferle 28 Mayıs’ta taçlandırma vakti. Aziz milletimiz 14 Mayıs’ta sandık başına giderek iradesini beyan etti, dünyaya örnek olacak bir demokrasi dersi verdi. 28 Mayıs’ta da zafer büyük Türkiye'nin olacak. Hemşehrilerimizin sevgisi gücümüze güç katıyor. Türkiye'nin zenginliklerini, milletimizin her kesimiyle buluşturmak için adımlar atıyoruz. Türkiye Yüzyılı’nın Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek için rehavete kapılmadan, boşluğa meydan bırakmadan aynı azim ve kararlılıkla hep birlikte çalışıyoruz. Milletimize karşı daima samimi ve dürüst olduk. Yapamayacağımız işleri asla vadetmedik. Vaat ettiğimiz her şeyi yaptık. Her sözümüzün arkasındayız. 28 Mayıs’ta da milletimizin güçlü desteğine inanıyoruz” dedi.

ŞAHİN TİN

“Gönül kapılarını aralamaya devam ediyoruz” 

“14 Mayıs seçimleri öncesi fedakâr yol arkadaşlarımız ile kapı kapı dolaşıp nasıl destek istediysek yine vatandaşlarımıza eserlerimizi anlatmaya, gönüllerdeki yerimizi tazelemeye devam ediyoruz” diyen Şahin Tin; “Her fırsatta hemşehrilerimiz ile bir araya geliyoruz. Birlikte olmanın huzurunu hep beraber yaşıyoruz. Her gittiğimiz yerde teveccüh görüyoruz. Memleket aşkımızı, sevdamızı, davamızı, yaptıklarımızı, yapacaklarımızı her vatandaşımıza anlatmayı kararlılıkla sürdürüyoruz. Mazlumların gür sesi, suskun dünyanın hür sesi, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı seçmek için gönül kapılarını hep birlikte aralıyoruz. Hemşehrilerimiz 14 Mayıs’ta olduğu gibi 28 Mayıs’taki ikinci tur seçimlerinde de iradesine ve sandıklara sahip çıkarak güçlü destekle doğru adamla yola devam diyor” şeklinde konuştu.