PEKDEMİR SAHAYA İNDİ, ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

Cumhur İttifakı Pamukkale Belediye Başkan adayı Halil Pekdemir çalışmalarına hız verdi. Pekdemir gençlerin ilgisinden memnun kaldı.

AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir seçim çalışmalarına hız verdi. Pamukkale’de ayak basmadık sokak bırakmamak için çabalayan Cumhur İttifakı adayı Pekdemir’e gençlerin ilgisi memnun etti.

Son olarak Bağbaşı Pazar Yeri’nde vatandaşlarla buluşan Pekdemir, pazarcı esnafı ve alış veriş yapan vatandaşlarla görüştü. Yoğun ilgi ile karşılanan Pekdemir; talepleri dinledi.

PEKDEMİR SAHAYA İNDİ, ÇALIŞMALARA HIZ VERDİ

GENÇLERDEN MEMNUN

Gün içindeki ziyaretlerinin ardından gece saatlerinde Cankurataran Mahallesi’ne geçen AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Halil Pekdemir, burada gençlerle bir araya geldi. AK Parti Pamukkale Gençlik Kolları tarafından organize edilen “Bizim Semtin Gençleri” programına katılan Pekdemir, gençlerle uzun uzun sohbet etti. Oldukça samimi bir atmosferde gerçekleşen toplantıda gençlerin merak ettiği soruları cevaplayan Başkan Adayı Halil Pekdemir, yeni dönemde hayata geçirmek istedikleri çalışmalar hakkında kapsamlı bilgi verdi.

Gençlerin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı hayli mutlu olduğunu ifade eden Başkan Adayı Halil Pekdemir, demokrasinin temelinin yerel yönetimler olduğunun altını çizerek, bu noktada gençlerin rolünün çok önemli olduğunu söyledi. Bugüne kadar her konuda toplumun tüm kesimleriyle birlikte hareket ettiklerini vurgulayan Pekdemir, “İnşallah 1 Nisan’dan sonra da genç kardeşlerimizle birlikte yürüyeceğiz. Gençler bizim gözbebeğimiz. Pamukkalemizi daha da ileriye taşımak için onlardan alacağımız güçle gece gündüz demeden çalışacağız” diye konuştu.