AK PARTİLİ BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARMASI

Babadağ ve Çameli belediye başkanları Ankara’da partilerinin grup toplantısına katıldı, bir dizi temaslarda bulundu.

2024 yılı Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Babadağ Belediye Başkanlığına seçilen AK Partili Murat Kumral projelerine destek amacıyla Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Kumral, bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında TBMM’de gerçekleşen AK Parti Grup Toplantısının ardından AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi’yi makamlarında ziyaret etti. 

Ankara ziyareti kapsamında AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile de bir araya gelen Başkan Kumral, çeşitli temaslarda bulunduğu Ankara programı çerçevesinde Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüşerek Babadağ ilçesi adına olan taleplerini iletti. 

AK PARTİLİ BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARMASI

ÇAMELİ’NİN TALEPLERİNİ İLETTİ

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan da yeni dönemin ilk Ankara ziyaretinde çeşitli temaslarda bulunarak, ilçenin taleplerini bakanlıklara iletti.  AK Partili Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, ziyaretinin ilk gününde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayan TBMM AK Parti Grup Toplantısına katıldı. Başkan Arslan, Ankara programı kapsamında AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Nilgün Ök, AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan ve AK Parti Ekonomi İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi’yi ziyaret etti. 

AK PARTİLİ BAŞKANLARDAN ANKARA ÇIKARMASI

Ankara ziyareti kapsamında AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ile de sohbet eden Başkan Arslan, son olarak Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar ile görüşerek Çameli adına olan taleplerini iletti. Bakan Bayraktar’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür eden Başkan Arslan, "İlçemiz için hep birlikte hizmet anlayışımızla yatırım ve projelerimize devam edeceğiz" diye konuştu.