DEVA Partisi, Çal ve Bekilli’de Vatandaşla Buluştu

DEVA Partisi Denizli İl Başkanı Bekir Kırar ve 28. Dönem Milletvekili aday adayları kent merkezinin yanı sıra ilçe ziyaretlerine de devam ediyor. Başkan Kırar ve teşkilatı Çal ve Bekilli ilçelerini ziyaret ederek vatandaş ve  esnafla bir araya geldi.

İl Başkanı Bekir Kırar beraberinde 28. Dönem Milletvekili aday adayları Sevgi Dalbudak, Zeliha Çiftçi, Adile Abacı, Kevser Yavaş, Mehmet Emir Tuğrul, Fesih Can ve İl Teşkilatı mensupları Çal ve Bekilli’de esnafı ziyaret edip, vatandaşla sohbet etti.  Vatandaşlara Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın selamlarını ileten partililer, 22 eylem planı hakkında bilgiler aktardı.

deva partisi denizli

Çal’daki temaslarda esnafa partilerinin programını anlatan İl Başkanı Bekir Kırar, gidilmedik mahalle, çalınmadık kapı bırakmayacaklarını dile getirerek, “Üzümün başlıca üretim yeri olan Çal ilçemizde vatandaşlarımız bizi karşılarında görünce mevcut durumdan duymuş oldukları endişeleri, rahatsızlıklarını dile getirdi.  Partimizin 22 eylem planı hakkında hem esnafımızı hem de vatandaşlarımızı bilgilendirdik. Ülkemizde yaşanan ekonomik krizin temelinde siyasi tercihler yattığından bahsettik. Esnaflarımıza toplumun tüm kesimlerinde refahın yükseldiği, her bireyin zenginleştiği, orta direğin güçlendiği demokratikleşme dönemini Deva Partisi iktidarında yeniden yaşayacağımızın sözünü verdik. Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan önderliğinde yaşanan demokratik gerileme dönemini durdurup, ekonomimizi hızla hak ettiği yüksek seviyeye ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

deva partisi denizli

 “GÜZEL YARINLARA, BİRLEŞEREK GELİYORUZ”

Başkan Kırar Bekilli’de yaptığı konuşmada ekonomi yönetiminde dürüst çalışkan ve işin ehli kadroların yer alması gerektiğini belirtti. Kırar, “Ülkemizin en başarılı olduğu dönemlerden çok daha iyisini yakalayacağımız günler çok yakın.  Güçlü, sürdürülebilir ve kapsayıcı bir büyüme ile hep beraber ülkemizi zenginleştireceğiz. Ülkemizdeki yüksek işsizlik ve hayat pahalılığı derin ve yaygın bir yoksulluğu beraberinde getirdi. Deva Partisi iktidarında bizler ekonominin de devası olacağız. Şiddet, korku, baskı, ötekileştirme, ayrıştırma ve ayrımcılığın yaşanmadığı bir Türkiye’de hep beraber huzur içerisinde yaşayacağız. Size söz veriyoruz. Bu karanlık bulutları dağıtıp, masmavi gökyüzüne hep beraber bakacağız. Hep birlikte çok daha güzel yarınlara, birleşerek geliyoruz” ifadelerini kullandı.

deva partisi denizli