Genç Milletvekili Adayı Başer Çal’a Çıkarma Yaptı

Denizli’nin genç milletvekili adayı Ekrem Başer ilçe ilçe vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Çal ilçe ziyaretinde hemşehrilerinin yoğun ilgi ve sevgi gösterisi ile karşılaşan Başer, “Denizli’miz için yapacak çok işimiz var” dedi.

AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer adım adım Denizli’yi dolaşmaya, hemşehrileriyle buluşmaya devam ediyor. Başer’in bu kez durağı Çal ilçesi oldu. Çal ilçe ziyaretinde  ilk olarak merkezde vatandaşlarla buluşan AK Parti Denizli Milletvekili adayı iş insanı Ekrem Başer, ilçe sakinlerinin dertlerini dinledi, istek ve önerilerini aldı. Çal pazaryerinde esnaf ve vatandaşlara hayırlı işler ve kolaylıklar dileyen Ekrem Başer,  daha sonra Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile AK Parti Çal İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Genç Milletvekili Adayı Başer Çal’a Çıkarma Yaptı

Çal ziyareti kapsamında Hançalar Mahallesi, Hançalar Sanayı Sitesi, Akkent Mahallesi ve Ortaköy Mahallesini de ziyaret eden Başer, 1992 yılında Şırnak’ta askeri görevini yaparken şehit düşen Kemal Kalaycı ile 1993 yılında Mardin Dargeçit’de şehit olan Metin Henkoğlu’nun baba ocağına ziyarette bulundu. Gittiği her yerde büyük bir ilgi ve sevgi gösterisi ile karşılaşan AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, el ele gönül gönüle Denizli ve Türkiye için çalışacaklarını ifade etti.

Genç Milletvekili Adayı Başer Çal’a Çıkarma Yaptı

 “Aziz milletimizin hizmetkarı olmak için geliyoruz”

AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2002 yılından bu yana yapılan hizmet ve yatırımları vatandaşlara anlattı, önümüzdeki süreçte yapacakları projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. “Denizli’miz için yapacak çok işimiz var” diyerek yola çıktığını ifade eden Başer, gece gündüz demeden Türkiye Yüzyılı’nın inşasında gayret edeceğini belirtti. Başer, “Milletimiz bize güveniyor, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Memleketimizin her köşesi, her mahallesi ayrı güzel. Milletimizin azmi ve güçlü yönetim yapımız ile Türkiye Yüzyılı’nı gıpta edilecek bir istikbale dönüştüreceğiz. Başarılı olacağımızı biliyoruz, çünkü Türkiye Yüzyılı olarak ilhamımızı zaferlerin kazanıldığı bu topraklardan alıyoruz. Biz aziz milletimizin hizmetkarı olmak için geliyoruz. Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmadan, hiç durmadan, dinlenmeden çalışacağız” diye konuştu.

Genç Milletvekili Adayı Başer Çal’a Çıkarma Yaptı