Gençler, Ekrem ağabeylerini vekil olarak görmek istiyor

Denizli’nin genç milletvekili adayı Ekrem Başer seçim çalışmaları kapsamında ilk defa oy kullanacak gençlerle buluştu, merak edilen sorulara yanıt verdi. Gençlerin büyük ilgi gösterdiği buluşmada konuşan gençlerin ‘Ekrem ağabeyi’ Milletvekili adayı Başer, “Söz de, karar da gençlerin” dedi.

28. Dönem AK Parti Denizli Milletvekili adayı, iş insanı Ekrem Başer, 14 Mayıs seçimleri öncesinde bu kez ilk defa oy kullanacak genç seçmenleri ile buluştu. Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada gençler merak ettiklerini sordu, istek ve taleplerini iletti. ‘Ekrem ağabeyi’ TBMM çatısı altında görmek istediklerini ifade eden gençler, Başer’e her zaman destek olacaklarını belirtti.

Gençlerle tek tek yakından ilgilenen Ekrem Başer, gençlerle kardeşlik hukuku içerisinde geçmişten bu yana var olduklarını ifade etti. Başer, “Siyaset yoluyla şehrine ve ülkesine hizmet etmek isteyen bir anlayışa sahibim. Genç Dostu Şehir unvanlı Denizli’mizde genç kardeşlerimin şahsıma gösterdiği teveccühten ziyadesiyle memnunum.  Söz de, karar da gençlerin anlayışı ile bulunduğum her ortamda onların talep ve isteklerini ifade etmeye ve yerine getirmeye gayret edeceğim. Çünkü, gençler bizim kardeşliğimizin ve birliğimizin teminatıdır. Yarının büyük ve güçlü Türkiye'sinin öncüleri, önderleri ve mirasçılarıdır” diye konuştu.

"Yarının Türkiye’si, sizlerin, omuzlarında yükselecektir"

AK Parti Denizli Milletvekili adayı Ekrem Başer, gençlerin Türkiye’nin en önemli gücü olduğunu ifade ederek “Sizler, üniversitede, lise ilim peşinde koşan, fabrikada alın teri döken, bilgisayarı başında dünyayı takip eden, her alanda Türkiye'yi omuzlayan en önemli gücümüzsünüz. Sizler, kendi ülkesine ve devletine hizmet etmeyi temel hedefi gören, mensubu olduğu milletin değerleriyle donanmış kutup yıldızımızsınız. Sizler, Sultan Alparslan'ın inancının, Osman Bey'in ferasetinin, Abdülhamid Han'ın dirayetinin, Gazi Mustafa Kemal'in azminin en güzel temsilcilerisiniz. Sizler, inşallah geleceğin Türkiye’si, Türkiye Yüzyılı, yarının Türkiye’si, sizlerin omuzlarında yükselecektir” diye konuştu.