Milletvekili Tin: Kale İlçemiz, Kale Gibi Yanımızda

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Kale ilçesinde vatandaşlarla buluştu, ev ziyareti gerçekleştirdi ve ilçe meydanında düzenlenen iftara katıldı. Burada vatandaşlara hitap eden Şahin Tin; “Kale ilçemiz her zaman olduğu gibi yine kale gibi yanımızda duruyor” dedi.

Vatandaşlarla sohbet edip esnafa hayırlı işler dileyen Milletvekili Şahin Tin, ilçe meydanında vatandaşların imece usulüyle düzenlediği iftara katıldı, ev ziyareti gerçekleştirdi. Milletvekili Şahin Tin’e, Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Değirmenci, İl SKM Başkanı Mehmet Curavcı, Kale İlçe Koordinatörü Sadık Gürsoy, Kale Belediye Başkanı M. Salih Sağınç, AK Parti Kale İlçe Başkanı Bilal Tıkım, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile partililer eşlik etti.

şahin tin

“GENİŞ SOFRALARA GANİ GÖNÜLLERE KONUK OLDUK”

İlçe meydanındaki iftarın ardından vatandaşlara hitap eden Tin; “Aşkla çalışan yorulmaz, biz memleketimiz için heyecanla çalışıyoruz. Ramazan ayının gönüllerimize saldığı manevi iklim, yardımlaşma, dayanışma ve kaynaşma hasletlerimiz daha da zenginleştiriyor. Ramazan'ın bereketini, muhabbetini ve samimiyetini hep birlikte bu gönül sofrasında sizlerle paylaşmaktan tarifsiz kıvanç duyuyoruz. Bugün geniş, bereketli bir sofraya ve siz Kaleli hemşehrilerimizin gani gönüllerine konuk olduk, mutlu olduk. Rabbim tuttuğumuz oruçlarımızı ve yaptığımız ibadetlerimizi kabul eylesin” dedi.

şahin tin

KALE’Yİ BİR ÜST LİGE TAŞIMA VAKTİ

Milletin beklentilerini yerine getirmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Tin, “ Bugüne kadar Kale ilçemizin her talebini karşılamanın gayretinde olduk. Söz verdiğimiz her konuyu sırasıyla yerine getirdik, hiçbir vatandaşımıza hayal kırıklığı yaşatmamak için cansiperane koşturduk, koşturmaya devam ediyoruz. Omuzlarımızdaki sorumluluğun farkındayız. Şimdi Kale’mizi bir üst lige taşımak için daha çok çalışma vakti” diye konuştu.

şahin tin