ÜÇÜNCÜ DÖNEM İÇİN ÇALIŞIYOR

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, üçüncü dönemi için seçim çalışmalarını sürdürüyor. Özbaş kapı kapı dolaşıp yeni dönemde uygulayacağı projeleri anlatıyor, destek istiyor.

Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, 31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhur ittifakı Belediye Başkan Adayı olarak yeniden aday gösterildi.

2014 ve 2019 yerel seçimlerde Sarayköy Belediye Başkanı seçilen Başkan Özbaş, 3. dönemine hazırlanıyor. 10 yıllık görev süresince projelerini tek tek inşa eden Özbaş, seçmenden yeni dönem için destek istiyor.Kapı kapı dolaşan Özbaş, mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor ilçe esnafını tekrar tekrar ziyaret ederek talep ve önerilerini dinliyor.

ÜÇÜNCÜ DÖNEM İÇİN ÇALIŞIYOR

ESNAFLAR: BAŞKANIMIZ HER GÜN BİZİMLE

Ziyaret programına Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Caddesi’nde devam eden Belediye Başkanı Özbaş, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Özbaş’ı oldukça sıcak bir şekilde karşılayan esnaflar, “Sadece seçimde değil, her zaman bizimle” diyerek mutlu olduklarını ifade etti.

KOLAY ULAŞILAN BİR BAŞKAN OLDU

Esnaf ziyaretinde karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet eden Başkan Özbaş, talepleri ve isteklerini de sordu. Vatandaşlar Başkan Özbaş’a, “Bir sorun olursa cep telefonundan kolaylıkla sana ulaşabiliyoruz” diyerek yanıt verdi.

Görev yaptığı sürede başarılı projelere ve hizmetlere imza atan Başkan Özbaş, 3. dönemindeki projelerini de vatandaşlarla paylaştı. 10 yıllık süre içerisinde ilçe halkıyla birlikte önemli proje ve hizmetlere imza attıklarını belirten Belediye Başkanı Özbaş, hedefledikleri yeni projelerini de vatandaşların desteklerine sundu.