SARAYKÖY’DE MECLİS SON KEZ TOPLANDI

Sarayköy Belediye Meclisi, 2019-2024 döneminin son aylık olağan toplantısını Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş başkanlığında yaptı. Başkan Özbaş, meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür plaket takdim verdi.

Sarayköy Belediye Meclisi Mart ayı olağan toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Özbaş’ın başkanlığında gündem maddelerinin görüşüldüğü birleşimde Sarayköy Belediye Meclisi 2019-2024 döneminin son toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşma yapan Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, meclis üyeleriyle Sarayköy için önemli kararlara imza attıklarını ifade etti. Başkan Özbaş, “Belediye meclisimizin son toplantısı benim içinde duygu dolu bir toplantı oldu.Geçen 5 yıl iyisiyle, kötüsüyle, zoruyla, kolayıyla, başarılarıyla dolu dolu geçti. Hep birlikte kardeşlik çerçevesinde, barış, hoşgörü içerisinde, fikirlerimizi özgürce ifade edebildiğimiz bir 5 yıl oldu. Güzel hizmetleryaptık. Meclisimizin çalışma döneminde yaptığı hizmetlerle belediyemiz ilçemize, yeni eserler kazandırdı. Daha da ilerledik. Sarayköy’ümüz birçok ilçeden öne geçen projeleri kazandı. 10 yıl ve 5 yıl öncesine baktığımızda farklı şehirlerdeki ve ilçelerdeki çalışmaları, hizmetleri konuşan bir Sarayköy’den, aldığı hizmetlerle adından bahsedilen konuşulan bir Sarayköy oldu. Hepimizin emeği var. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

SARAYKÖY’DE MECLİS SON KEZ TOPLANDI

Konuşmaların ardından Başkan Özbaş, tüm Meclis üyelerine plaketlerini verdi, toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.