CHP İLÇE ÖRGÜTÜ SARAYKÖY’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU

Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde vatandaşlarla bayramlaştı. Daha sonra CHP İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine Başkan Konya’nın yanı sıra  CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP İlçe Başkanı Mesut Efe, Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, üyeler ve vatandaşlar katıldı.

Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, Ramazan Bayramı’nın ilk gününe yoğun mesai ile başladı. Bayram namazını kılan Başkan Konya, namaz sonrasında vatandaşlarla bayramlaştı.

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ SARAYKÖY’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU

Daha sonra belediye personeliyle bayramlaşan Başkan Konya, “Memleketimize hizmet etme noktasında kenetlenip, hemşehrilerimize hak ettikleri hizmet ile buluşturacağız. Bayram tatilinde de işimizin başında olacağız. Birimlerimizde nöbetçi ekiplerimizle belediyemizin çalışmaları devam edecek.Belediye hizmetlerini devam ettirecek olan çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyor; kazasız, belasız hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ SARAYKÖY’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU

POLİS HAFTASI KUTLAMA PROGRAMI

Başkan Konya, bayramlaşmanın ardından Türk Polis Teşkilatı’nın 179. kuruluş yıl dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası dolayısıyla Atatürk Parkında düzenlenen çelenk sunma törenine katıldı. İlçe Emniyet Müdür Vekili Tayfun Ercan’nın Atatürk Anıtına çelenk sunularak tüm şehitler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunuldu ardından İstiklal Marşı okundu. 

İlçe şehitliğini ziyaret eden Başkan Konya, Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Arslan ve CHP İlçe Başkanı Mesut Efe ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğünü ve İlçe Jandarma Komutanlığına giderek kolluk kuvvetlerinin bayramlarını kutladı.

CHP İLÇE ÖRGÜTÜ SARAYKÖY’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BULUŞTU

İLÇE ÖRGÜTÜ BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BİRARAYA GELDİ

CHP Sarayköy İlçe Başkanlığı’nda saat 16.00’da bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşmaya, CHP İl Başkanı Ali Osman Horzum, Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, CHP İlçe Başkanı Mesut Efe, Sarayköy Belediye Başkanı Mehmet Salih Konya, üyeler ve vatandaşlar katıldı. Törene yoğun ilgi gösteren vatandaşlar Büyükşehir Belediye Başkanı Çavuşoğlu ve Belediye Başkanı Konya ile hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Ramazan Bayramının ilk gününü hemşehrileri ile birlikte geçirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Konya, "Birlik ve beraberliğimizin temsilcisi mübarek Ramazan ayını tamamlamanın huzurunu yaşarken; şimdi bayram coşkusunu paylaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ramazan Bayramı’nın güzelliğiyle kesişen şanlı Türk Emniyet Teşkilatımızın 179. kuruluş yıl dönümünü de kutlayarak emniyet mensuplarımız ile bir araya geldik. Tıpkı bugün olduğu gibi 31 Mart’ta gerçekleşen yerel seçimlerde bizlere güvenen hemşehrilerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Daha yaşanabilir, huzurlu ve mutlu bir Sarayköy için ilçemizin dört bir köşesine eşit hizmet götüreceğiz. Memleketimize en iyi hizmeti etme yolunda birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.