ÇAL GARASI’NA BAYRAM HEDİYESİ

Çal Belediyesporlu atlet Ersin Kurşunoğlu, Muğla’nın Dalyan ilçesinde düzenlenen ‘Dalyan Caretta Run 14 kilometre Koşusu’nda genel klasmanda Türkiye şampiyonu oldu.

700 atletin katıldığı koşuda birinciliği elde eden Kurşunoğlu, kupayı Çal Belediyespor Başkanı Adnan Tatar’a getirip, Cumhuriyet bayramını kutladı. Aslen Çallı olan ve Tavas’ın Yorga mahallesindeki ortaokulda beden eğitimi öğretmenliği yapan Ersin Kurşunoğlu, bu yıl katıldığı yarışmalarda dördüncü kupasını aldı. Kurşunoğlu, son olarak yarıştığı Dalyan Caretta Run 14 kilometre Koşusu’nda zorlu rakiplerini geride bırakarak genel klasmanda şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını Başkan Adnan Tatar’a getiren Kurşunoğlu, “Çal Belediyespor’un desteğiyle bu yıl çok verimli ve başarılı bir sezon geçirdim. Belediye Başkanımız Fethi Akcan ve kulüp başkanımız Adnan Tatar’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Adnan Tatar ise, “Bize çifte bayram mutluluğu yaşatan Ersin’e çok teşekkür ediyorum. Başarılarıyla gurur duyduk. Çal’ı katıldığı yarışlarda en iyi şekilde temsil ediyor” dedi.