ACILAR İÇERİSİNDE YERE YIĞILDI

Survivor bu yıl yine büyük bir ilgi ve merakla izleniyor. Bu haftanın ikinci eleme adayı belli olurken, yarışmada dikkat çeken bir olay yaşandı. Zorlu parkuru geçip oyunu bitiren Seda birden yere yığıldı ve gözyaşlarına boğuldu. Ayağının kopacak gibi ağrıdığını söyleyen Seda "Sanki sinir ucu tutuyor" dedi.

Survivor All Star'da heyecan ve aksiyon hiç bitmiyor. Kırmızı Takım, Mavi Takım karşısında 12-7 galip gelerek durumu 1-1'e getirdi. Kırmızı Takım'da ilk eleme adayı Merve Aydın'ın ardından bir isim de Mavi Takım'dan belirlendi.

SEDA'NIN DRAMATİK ANLARI

Zorlu parkuru geçip oyunu bitiren Seda, bir anda yere yığıldı ve gözyaşlarına boğuldu. Bel ağrısıyla mücadele eden Seda, "Acısı bacağıma vuruyor" diyerek acılar içinde muayene edildi. Ayağının kopacak gibi ağrıdığını belirten Seda, "Sanki sinir ucu tutuyor" dedi.

"SAYI İÇİN DEVAM ETMEYE ÇALIŞTIM"

Konseyde konuşan Seda, "Çok stresli bir oyundu. Kendimizi çok eksik hissettik zaten Ogeday da yok. Oyunda dar bir engelde sıkıştık. Bir anda boşluğuma geldi. Merve'nin bir anda gelip belime o şekilde baskı yapacağını düşünmedim. Sonra da sayı için devam etmeye çalıştım. Sonra stresten acıdan kendimi yere saldım. Bilerek yaptı demiyorum. Ben çok dikkat ederim birisi öne geldiyse ona temas etmem hiç. Acıyla ne yaptığımı da hatırlamıyorum. Acıdan ağladığımı da bilmem. Bence birbirimize çok dikkat etmemiz gerekiyor son 15 gün" dedi.

MAVİ TAKIM'DA ELEME HEYECANI

Mavi Takım'da yapılan oylama sonucu 3 oy alan Özgür, ikinci eleme adayı olarak belirlendi. Bu haftanın ikinci eleme adayı olan Özgür, adada kalmak için mücadele edecek.